| seyde a întrebat:

Oare prietenul meu ne iubeste cu adevarat pe mine si copilul nostru, tinand cont ca ne lasa singuri mereu si orice altceva este mai important decat noi?

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

''Orice altceva e mai important''...Lucreaza,invata sau ce face, de va lasa singuri? Copilul e mic? Unii barbati sunt ''gelosi'' pe copiii mici! Ii privesc ca pe o amenintare. Poate simte ca nu mai are parte de aceeasi atentie din partea ta de cand aveti copilul... Oricum, ti-au spus si fetele mai inainte, discuta cu el (e bine sa alegi un moment in care sunteti amandoi calmi, iar copilul sa nu fie cu voi).

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intrebarea ta e prea sumara si prea "generala" ca sa aiba un raspuns argumentat. Nimeni din afara nu stie, cel mai bine ar fi sa vorbesti tu cu el.

| Mo a răspuns:

incercati sa comunicati mai mult unul cu celalalt si fiti mai deschisi unul cu altul.doar asa vei afla adevarul!

| mihalitza a răspuns:

Evident ca nu va(mai) iubeste... Poate nici nu v-a iubit, a vrut doar sex, cu atit mai mult cu cit spui"prietenul" si nu sotul meu... Oricit ar fi de greu, greutatile ar trebui sa sudeze un cuplu, nu sa-l desparta. Daca nu este linga voi acum, cred ca nu va merita...