| MariusDeejay a întrebat:

Oare sunt blestemat? mereu e de cine e sa imi fie draga sa nu fie nimic

Răspuns Câştigător
| mary_9738 a răspuns:

Buna...stai linistit va fi bine si la tine numa ca nu ai intalnit persoana potrivita, nu mai pune suflet din prima asteapta sa vezi daca aceea persoana merita.Si dragostea nu e un blestem e un dar asa minunat numai ca trebuie sa il daruiesti cui merita nu inverswinking

1 răspuns:
| MariusDeejay explică:

Mereu cand iubesc e la fel si sunt indragostit cred ca blestemul vietii mele e dragostea