| Jack99 a întrebat:

O prietena de a mea, mereu imi pune pupici cand vorbim, ma pupa, cand ne vedem si spune ca sunt dragut si foloseste apelative ca si draga. Oare ma place sau e doar prietenoasa?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, te place.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Dacă intr o zi o sa îți spună altceva in afara de drăguț, adică ceva mai frumos, înseamnă ca te place.

| Laila12Izabela a răspuns:

Probabil e prietenoasă. Asa e firea ei, e genul de fata prietenoasă cu toata lumea.

| barosanu69 a răspuns:

Probabil o mananca la bazdac

| HadesSs a răspuns (pentru barosanu69):

La asta ma gandeam si eu laughing

| eliza7943 a răspuns:

Eu cred ca e doar prietenoasa...mi se pare ceva normal sa îți vorbească cu inimioare și sa te pupe când te vede...
Asta fac și eu... oricum, nu cred ca este vorba de a fi bi-sexuală

| Jack99 explică (pentru eliza7943):

Ce bi? Eu sunt baiat. De cand e Jack nume de fata?