| Nikky_8849 a întrebat:

E un baiat(sincer nu stiu daca-mi place)care se uita mereu la mine si intr-o zi m-am uitat si eu si mi-a zis cam asa:,, Ce-i draga"oare de ce? a facut-o intentionat? ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Din câte îmi spui, cred că a remarcat că te uiți la el și l-a cam plictisit privirea ta. Pe viitor, nu mai fii așa directă, încearcă să intri în vorbă cu el pe tema unui subiect banal din care să nu bănuiască faptul că îl placi! Baftă!

2 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Crede-ma ca unele cuvinte te lasa masca.si nu in sensul buncrying. mai uitati-va unul la altul, crede-ma ca ce a zis el este ceva ce ma uimeste pentru ca :,, ceai draga``. eu crd ca e in sesnul rau.
]
PS:sper ca nu am fost de mare ajutor

| suddent a răspuns:

Hmm, n-are nici o intentiehappy