| Summericecrewm a întrebat:

am o verisoara ce sta la mine fiindca parintii ei au plecat in strainatate.Ma cert zilnic cu ea, si azi dupa o cearta am blestemat-o.Imi pare atat de rau de ceea ce am facut, si mie frica sa nu se prinda de ea.Nu stiu, ce sa fac chiar daca ma cert zilnic cu ea imi este draga. Oare se prinde blestemul?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Stai linistita, nu se prinde niciun blestem. Nu sunt adevarate treburile astea.

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Au fost lucruri care s-au întâmplat, vina o are cineva care nu prea i-a părut rău și fie din nepăsare fie din neștiință trecut peste...