| anonim_4396 a întrebat:

Oare sunt printre putinele fete in care eu si o colega de scoala suntem foarte apropriate,adica ne imbratisam,ne pupam(si pe gura), ne atingem etc. Adica ma gandesc ca mai sunt fete de acest gen.

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Aveam eu 2 colege in clasa, ceva de genu'. Noi baietii stateam in grupul nostru si comentam... Ba mai sti poate cine stie ce au facut. Deci eu zic sa te opresti. Gura lumi e rea...

| FrozEenSoul a răspuns:

Eu zic ca nu e bine... Cine stie poate se ajunge la maimult. Faci ce vrei eu doar ti-am spus. Bafta si succes!

| alinutzu_6299 a răspuns:

Atunci bisexual

Daca nu ai nici o atractie fata de fata respectiva doar sunteti prietene eu zic sa va opriti la pupatu pe obraz pentru ca lumea vorbeste si poate lumea zice ca sunteti lesby si nu mai vine nici 1 baiat la tine

| Dany_Daniel_1998 a răspuns:

Mai exista li se spun. LESBY.

| Erris a răspuns:

Spui asta cat esti mica, mai incolo ai sa intelegi.happy