| printesapomposanumber1 a întrebat:

Ofer fundă, dacă iubitul meu a ejaculat pe mana lui apoi după vreo 30-40 de minute și-a introdus degetele în vaginul meu pot rămâne gravidă? Tin să precizez ca avea mâna uscată când și a băgat-o, rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu poți sa fii gravida, pentru ca după 30-40 minute spermatozoizii nu mai sunt viabil.

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da ramai gravida pentru ca spermatozoizii sunt rezistenți la aer

| yzx a răspuns:

Ba sincer sa ti zic n am idee dar ca orice roman imi dau cu parerea ca eu la stiu pe toate deci fii atnet ti a bagat degetele in pzida si nu cred ca maia vea sperma pe mana ca gena trecut mult timp dar smevher dai funda?