| Ionuțjuven a întrebat:

Ofer funda!✨
Poate să rămână gravidă daca am făcut o fara prezervativ doar un singur număr și fără ejaculare in vaginul ei?
Neavând nici ejaculări înainte de partida, și când am simțit că " trebuie să-mi vina" am scos-o și am frecat o câteva secunde și mi-am dat drumul pe burta ei. sunt șanse să fie gravidă?
Menționez că are și ovar polichistic,
Și am făcut după ce ia trecut ciclul neprotejat la vrea 2 săptămâni de la trecerea ciclului...
Mulțumesc voi oferi funda zilele astea trebuie sa-i vina ciclu...de ieri dimineață o doare burta și are crampe ea zice că e de la ciclu.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata nu poate sa rămână gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt șanse! Am făcut și eu așa de multe ori cu iubitul meu, stai liniștit! Sănătate multă!

| tunoi88 a răspuns:

Nu poate sa ramana insarcinata!

| ElenaRaducan a răspuns:

''când am simțit că " trebuie să-mi vina" ''? Atunci e deja prea tarziu. Deja cativa stropi au ajuns in interior.
Pot sa-ti urez ''casa de piatra''?