| Danielitu77 a întrebat:

Ofer funda, poate rămâne gravidă daca nu am avut deloc ejaculare de cel puțin 24?
Înainte să o bag m-amn spălat bine pe penis și am urinat, după am făcut și inainte să-mi vina am scos am frecat-o câteva secunde și mi-am dat drumul pe burta ei și atât a fost..sunt șanse să fie gravidă?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Mai ales dacă s-a mai sexat cu cineva fără protecție și era în perioada fertilă.
Nu ai specificat cu cine, doar ai întrebat dacă poate.

| Danielitu77 explică (pentru mihai69):

A făcut-o doar cu mine...
Pentru prima dată fără prez restul a fost protejat
Nu am avut contact sexual înainte de a face cu ea și m-am spălat și urinat înainte de contact am scos-o apoi am frecato câteva secunde și mi-am dat drumul pe burta ei

| Cosmin3412 a răspuns:

Da e posibil