| anonim_4396 a întrebat:

Ofer funda! S-a despărțit de mine,dar îmi zice că mă iubește,si vrea să rămânem prieteni,incerc să nu vorbesc cu el dar îmi scrie,exista vreun băiat pe aici să înțeleagă ce înseamnă toate astea, ca pe mine ma depășește.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus. Dar cred ca are alta iubita si pe tine te ține de rezerva. In caz de nu-i mai merge cu ea, pac, se intoarce la tine. Parere de baiat.

| Violleta2022 a răspuns:

Te foloseste ca roata de rezerva, nu te mai vrea pentru ca si-a gasit alta, dar te tine de rezerva ca la nevoie s amai treaca pe la tine si sa capete ceea ce altele nu-i ofera.
Eu i-as fi tras demult un sut in dos acestui ipocrit!
Taie-i toate contactele cu tine, blocheaza-l si nu-i raspunde la telefon, spune-i clar ca totul s-a terminat intre voi, sa te lase in pace si sa-si vada de drumul lui.
Evident nu exista nici un fel de dragoste din partea lui, este un mare mincinos, altfel nu s-ar fi despartit de tine daca te iubea!

| kandaraki a răspuns:

Te foloseste ca varianta a doua, in caz ca nu isi gaseste/sau deja si-a gasit pe cineva se va intoarce la tine. Sau nu vrea sa ai o relatie tu dupa despartirea de el, de asta te controleaza prin asa mod, discutand cu tine.
Cel mai bine ar fi sa ii zici ca totul s-a finisat intre voi si nu ar fi bine sa comunicati unul cu altul.

| aCek1ng a răspuns:

Poate are pe alta si tu esti doar roata de rezerva.

| honka a răspuns:

Rupe-te de el