| Alexander109 a întrebat:

OFER FUNDĂ! Dacă am facut dragoste și fata stătea deasupra mea. când ne- am oprit era pe burta mea.Pe lângă penis mai bine zis un lichid ca sperma. Ma tem sa nu fi ieșit spermă pe parte înspre? (mai mult)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tu nu erai acolo sa vezi ce a ieșit și pe unde?

| Alexander109 explică (pentru suntserios):

Pai asta faza nu avea cum sa iasă din prez ca stătea bine prez și strâns ok nu exagerat. Și eram un pic multă pe burta ori cum a stat deasupra a curs de la ea?

| suntserios a răspuns (pentru Alexander109):

Iarăși ne pui pe noi care nu am fost acolo sa ghicim?

| dullcat a răspuns:

Puteai sa verifici prezervativul sa nu fie spart? Atat timp cat marimea e corecta, nu avea sa ce curga pe langa.