| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita! Hmm.Am placut un baiat si cand a inceput sa ma placa si el mi-a trecut( asa is eu si nu stiu dece..tot timpul cand plac pe cineva si cand ma place si el imi trece) si acum iar am inceput sa il plac pe baiatul ala :l 1. poate n-o sa mai am sansa la el 2. daca o sa ma placa iar o sa; mi treaca.Ce sa fac sa nu mai fie asa? sad

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cati ani ai?
Poate c-ar trebui sa nu te mai gandesti la baieti pana mai incolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citesc prin tine că ești o fată ce se plictisește foarte repede, asemănătoare cu o prietenă de-a mea.

Îți place emoția de moment. Ce zici, nu te apuci de un sport de iarnă, ceva? Să ai emoții mereu, nu ai cum să te plictisești.