| Summer_1837 a întrebat:

Off.Imi place de un baiat si lui cred ca ii place de mine, de fapt mia si zis ca, crede asta.Si nu cred ca isi bate joc de mine pentru ca ma invitat in oras si am fost cu el si a fost ok. Dar uneori am impresia ca n-are chef sa vorbeasca cu mine parca ii stau in cap. Dati-mi idei de conversatii care sa nu para prea plictisitoare.

Răspuns Câştigător
| string a răspuns:

Unde scrie ca doi oameni trebuie sa vorbeasca intr-una?
Cele mai reusite cupluri sunt cele care stiu si le si place sa si taca impreuna.
Poti pur si simplu sa-l accepti asa cum este, cu tacerile lui cu tot. De ce sa-l decupezi si de ce sa te dai tu intr-un fel in care nu esti doar ca sa para relatia cumva? Asta-i reteta sigura de dezastru, este extrem de obositor sa tot faci ceva, intr-un fel in care nu te reprezinta. E al naibii de obositor sa tot "dai bine" si basca oricum nu ai rezultatele pe care le doresti.
Dar o relatie in care fiecare este acceptat asa cum este el, fara concurs de "dat bine", relatia aia functioneaza fain!

1 răspuns:
| hotrod a răspuns:

Glumesti? trebuie sa fie ceva spontan nu trebuie sa iti faci biletele happy poate o sa puteti vorbi chiar despre astawinking