| berelahalba a întrebat:

Ok am fost cu o tipa 4 luni si totul a fost minunat pana ce relatia s-a racit si, a vrut sa ne despartim, dupa o zi ce ne-am despartit ea sa impaca cu fostul dar noi mai vb cu orele la telefon si nu parea convinsa ca este ine ce face, dupa o saptaman ea s-a despartit de el si ieri m-a rugat sa trec pe la ea tin a mentionez ca ea i-a dat papuci, intrand in vorba imi spune ca a fost o proasta si cand am intrebat-o de ce sa impacat cu fostul mi-a spus ca a fost foarte insistent ca o sa fie bine si ea a afirmat ca a crezut ca o sa fie bine de data asta si a inceput sa planga, s-au vazut de vreo 5 ori de cand s-au impacat maxim 10 Ar avea rost sa o iert? Eu inca mai simt ceva pentru ea dar eu unu nu aduc in discutie subiectul si nu mai pot avea aceeas incredere in ea.

Răspuns Câştigător
| Elisa a răspuns:

Da. O poti ierta pentru ca " incercarea moarte nu are". Incearca sa iti recapeti increderea in ea si spune-i lucrul asta. Toata lumea merita a2a sansa. Poate ca regreta si ar vrea sa fie din nou impreuna cu tine. Totul depinde numai de tine. Bafta.

Fundita? :-x

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu alte cuvinte,te-a tras pe tine pe linie moarta o saptamana, ca sa se poata impaca cu fostul,si,daca a vazut ca nu se poate,te-a repus in activitate si in toate drepturile.
Tot e bine ca nu a facut lucrul asta fara sa se desparta deloc de tine,ca ar fi putut.Ea,incercand sa para corecta,s-a jucat de fapt cu amandoi.
Este la latitudinea ta daca o ierti sau nu si te cred cand spui ca nu mai ai incredere in ea.
Te sfatuiesc,daca vrei s-o ierti, s-o ierti greu, sa intarzii s-o ierti.Va trebui sa inteleaga,spune-i chiar,ca si-a mancat omenia cu tine,ca nu mai ai aceeasi incredere in ea. Daca tine la tine si la relatia voastra,se va speria atat de mult incat iti va da foarte multe dovezi de dragoste.Dar,sa fii foarte atent, daca a facut-o o data, poate s-o mai faca si alta data.
Tu decizi.Mult noroc!

| Tinadragutza a răspuns:

Pai ar trebui sa o ierti si noi fetele mai gresim cateodata, dar daca nu accepta de unde esti si cati ani ai te-am vazut in poza si esti dragut eu sunt in poza aceea de langa nume am 16 ani, te pupa tina.