| JoKeR69God a întrebat:

Am 18 ani si iubita mea are 16, suntem impreuna de aproape 1 luna, ieri mi-a zis ca a vorbit cu fostul ei 1 zi gen, mi-a aratat conversatia si ca a raspuns doar la niste intrebari si i-a spus ca are relatie, chiar daca am vazut pe mine tot ma doare... adica nu pot s-o iert, i-am zis anumite lucruri si a inceput sa planga, am vazut ca chiar suferea... ne-am impacat dar eu tot nu pot sa uit.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ely1234567 a răspuns:

Dacă fata ți-a arătat conversațiile nu ai de ce sa îți faci griji. Înseamnă că nu are nimic de ascuns

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ești exagerat wtf

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cazul sa te asezi in fata unei oglinzi si sa-ti tragi cateva palme care sa fie cat mai zdravene incat sa nu le uiti prea degraba. Este posibil ca numai in urma recurgerii la un astfel de ''tratament'', iti va fi activata atat gandirea logica cat si cea rationala. Multa sanatate! (bineinteles... la minte)

| JoKeR69God explică (pentru corbulalbrosu):

Deci cum s ar veni m-am suparat degeaba?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru JoKeR69God):

DA exact. Ai dat dovada ca-ti lipseste capacitatea de a analiza si a judeca in mod corect situatia existenta de fapt si pentru varsta ta te comporti Ilogic si irational. Parerea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Acum am primit urmatoarea notificare :
Pe 11 Aprilie 2020 23:17, vot folositor pentru corbulalbrosu la răspunsul
,, Este cazul sa te asezi in fata unei oglinzi si sa- ti tragi cateva palme care sa fie cat mai zdravene...''

| Crackman a răspuns:

Vb cu ea si te impaci

| JoKeR69God explică (pentru Crackman):

Sunt impacat doar ca nu pot sa uit ce a facut gen, ma apasa oarecum...

| Dalmore a răspuns:

Ai probleme grave la scofârlie.

| Marius22222222222 a răspuns:

Frumoasa relatie daca dupa nici o luna va certati. Banuiesc ca Maine poimaine auzim ca v-ati despartit

| AlexCristi97 a răspuns:

Spune-i asa: "Imi pare rau, dar trebuie sa ne despartim"
Si clar ea te va intreba "Dar de ce?"
Moment in care ii spui: "Pentru ca sunt un disperat nesigur pe mine care vrea o femeie doar pentru el, o femeie care trebuie sa stea inchisa in casa si sa nu aiba interactiune cu alti barbatii. Femeia pentru mine este o posesiune care nu poate fi lasata libera in lume, cam ca un caine care trebuie sa stea in cusca, un caine doar al meu, atins doar de mine. De asemenea sunt extrem de nesigur pe ceea ce simti pentru mine si ceea ce pot oferi asa ca imi e frica daca interactionezi cu altcineva pentru ca el are mai multe de oferit decat mine!"

Nu esti de acord cu ce ti-am spus sa ii zici? Atunci nu mai fii asa, fii un barbat sigur pe el intr-o lume moderna in care femeile pot alege singure ce vor si care poate permite ca ea sa fie amica cu altcineva (desi aici ea era doar politicoasa, raspunzandu-i unui mesaj, nici macar nu e amica lui). Daca nici macar atata increde nu ai in tine, in ea si in relatia voastra, relatia nu are nicio sansa. Ba mai rau, nicio relatie pe care o vei avea nu va avea sanse fiind asa nesigur pe tine si gelos.

| JoKeR69God explică:

Scuzati mi greseala "le" era de fapt " pe "