| anonim_4396 a întrebat:

Ok. deci am 16 ani. si poate pentru voi este un subiect tabu.(pentru fete)dar ce parere aveti de 2 baieti care se saruta pasional/french in fata voastra? eu ma excit imediat. voi?

16 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Intreabate sincer despre orientarile tale sexuale!

| mona a răspuns:

O parere neutra[nu cred ca ma excit sa vad faza cum 2 baieti se saruta]

| darrio2007 a răspuns:

Au alta orientare sexuala.Este problema lor.Esti fata sau baiat?

| doc69 a răspuns:

Suntem unici daca asta e ce simti inseamna ca asta te excita.ce mai tura vura?

| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! Eu zic ca nu ar trebui sa te intereseze(desigur daca nu...). Este doar treaba lor. Sper ca te-am ajutat!

| Azµre a răspuns:

Gay

| h3r a răspuns:

Da' ce? Nu le lași și lor puțină intimitate?

| Felys a răspuns:

Acestea sunt manifestari care ar trebui temperate cand sunt persoane straine de fata, nu sunt de acord sa vad doi barbati sarutandu-se in public, chiar nu da bine, acelasi lucru este valabil si pentru doua femei

| Foxyyyy a răspuns:

Nu am nici o problema cu persoanele care au alte orientari sexuale, atat timp cat fac asta in intimitatea lor, nu in fata mea.

| hhhapciuuu a răspuns:

E treaba lor, mie mi se pare slinossss, 2 baieti! iak! eu mi-as intoarce privirea happy

| Shammal a răspuns (pentru hhhapciuuu):

Dar 2 fete cum, ti se pare?

| hhhapciuuu a răspuns (pentru Shammal):

La fel

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

M-i se pare ca sunt gay...acuma na daca asa so nascut...trebuie sa-i lasi in lumea lor.

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Mi se pare ca sunt Gay

| LolitaHaze a răspuns:

Nu. De ce aș face una ca asta? E puțin dubios și gay în același timp!

| qLimButza a răspuns:

Din moment ce sunt "Gay / Homosexuali" nu ii poti judeca fiecare cu originea lui... incearca sa fiti prieteni...
Funda?