| LLLLLLLL a întrebat:

vreau sa dezbatem un subiect mai tabu. ce parere aveti despre Sexul oral?

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Mi se pare foarte tare, dar doar in cuplu.

14 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu am nimic impotriva sexului oral atata timp cat se practica intr-o relatie de lunga durata sau casatorie unde exista incredere si multa iubire reciproca.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta nu e subiect tabu.

Pinky, recunoaste, esti baietel in care alearga hormonii, nu-i asa? Scoate mana de sub masa.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Daca e o relatie mai serioasa da este ok nu vad de ce ar fi un subiect tabu in viata de cuplu totul e permis.

| itarkan a răspuns:

E un lucru perfect normal. Si de ce nu ar fi asa? doar facem sex din placere.

| RobertClaudiu a răspuns:

Mie mi se pare ok in afara de cand esti obligata in rest toutul esteok

| denisa_4752 a răspuns:

Daca ambii partener sunt de acord si se iubesc cred ca e normal.eu una consider tabu sexul analhappy

| mrrry a răspuns:

Eu una nu`ss de acord cu asa cevastraight face

| OFM a răspuns:

Daca ai ore latie de la 4 luni in sus cred ca e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut dar mi se pare destul de normal

| aleexxuuutzaa a răspuns:

Mie una nu-mi place naj baga chestia aia in gura :-&dar pentru uni e total normal dupa preferintelw fiecaruia

| ZviG a răspuns:

Incearca, spune si noua.

| olegmarinaa a răspuns:

E ceva normal. si te simti si bine asa iubitul iti gaseste punctul G

| kaya13 a răspuns:

E super tare, asa cum au zis-o mai multi, dar atunci cand e facut cu cine trebuie.si,fetelor,care tot spuneti ca eu n-as face asa ceva haideti sa fim sinceri, daca ai o relatie de lunga durata si iubitul tau iti face sex oral, dupa care te simti in al noualea cer.pe cine incercati sa mintiti ca nu ati face si voi?

| ioanasweet a răspuns:

Hm...sex-ul oral are partea lui de farmechappydar trebuie facut cu cine trebuie, cu un partener pe care il cunosti bine(sa nu risti sa i-ai vreo boala)si daca intre voi exista iubire...consider ca doar atunci ai putea sa ii faci partenerului acest lucru si invers.