| raresel a întrebat:

Ok...deci,am fost in excursie si am sarutat o fata de care imi placea.Am aflat ca fata pe care am sarutat'o i-a povestit altei fete ce a facut ea in excursie si pana la urma a zis ca s-a sarutat cu mine si a zis ca nu ar vrea o continuare.
Am trecut cu vederea,dar fiind colegi de clasa ea ma imbratiseaza mereu, ma tine de mana etc.Asa ca vreau sa ma combin cu ea, deci ce credeti e bine sau nu?(ne intelegem de minune)

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Totul este posibil, numai sa puneti o granita intre viata in particular si viata la scoala. Este mai bine pentru relatie, si mai bine si daca relatia se termina.

| mona a răspuns:

Pai combinati-va si nu mai pierdeti timpul, e clar ca si ea te place

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Sincer,eu cred ca incercarea moarte n are.De unde sti ca nu a minstit o pe fata aia spunand ca nu vrea o continuare? Incearca!

| Smilee1125 a răspuns:

Pai, o relatie cand sunteti in aceeasi clasa nu prea merge. Dar nimic nu mai conteaza daca va iubiti cu adevarat. I'a si incearca. Nu se va intampla nimic rau :*

| Emma_3439 a răspuns:

Eu zic sa incerci, ...nu stii ce o sa zica sau ce gandeste ea despre tine...