| mmaarryyaa a întrebat:

Nu stiti ce intorsatura a luat povestea mea:
Colegele mele mi-au spus ca i-au dat nr meu baitului pe care il plac,dar dupa mi-au zis ca a fost o farsa!
Dar vineri,baiatul de care imi place a venit pe teren si se era singur si se plimba pe bancile de la teren cu capul in jos, si la un momendat s-a uita la mine!
Ce sa fac?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| US_Andreea_1998 a răspuns:

Pai..mai intai saluta-l, intreaba-l ce face, si apoi cere-i numarul ca sa poti afla mai multe de la el si imprieteniti-va si mai departe vedeti voi ce faceti. happy P.S cand e vorba de baieti nu te baza pe alte persoane, asta urasc cel mai mult baieti ( stiu din propria experienta) :*

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai incearca sa intri in vorba cu el si eventual sa ii afli cateva date de contact gen numar de telefon,ID de mess, adresa de Facebook, sau pur si simplu sa te prefaci interesata de starea lui cu intrebari "Ce faci, cum te simti, ce program ai azi?"etc si sa fii increzatoare in sansele tale! big grin
Bafta! :*

| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu el, poate e prea timid sa faca pasul asta