| Alexnddra a întrebat:

Ok deci imi place de un baiat, eu am 16 ani și el 19 și el a zis clar ca ma place dar nu vrea mai mult pentru ca sunt mică. El știe ca si eu il plac. As vrea sa-l fac cumva sau sa ma port într-un fel anume încât sa nu mai tina cont de vârsta. Cum as putea face asta? M-am gândit ca sa iesim ar fi ok pentru ca petrecandu-ne mai mult timp împreuna se va atașa într-un fel. Vreau niște răspunsuri concrete, fără glume.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un singur sfat pentru tine: da-i pace acum si cauta-l peste 2-3 ani, cand esti majora!

Exste exclus sa petrecti timp imperuna odata ce baiatul ti-as spus clar si serios ca nu se incurca cu fete mici.
Ce-i atat de greu sa intelegi niste cuvinte simple si clare ca ai fost respinsa?
Esti inca incapabila sa intelegi ce spune un om?

| Goete a răspuns:

El te considera mica pentru ca vrea sa faca Sex cu tine.
Daca tu insisti ca nu esti mica trebuie sa ii demonstrezi ca vrei sa faci Sex cu El

| VoidEternal a răspuns:

Cred ca ar fi o idee buna sa-ti faci un prieten mai apropiat de varsta ta. La 19 ani el o sa vrea un singur lucru si poate nu esti pregatita sa ii oferi asta.