| Sfinnx a întrebat:

Ok.Deja nu mai supoort! Efectiv nu mai suport.Si daca continua asa cred ca EU voi fi cea care pune capat relatiei. Efectiv nu are chef sa iasa afara cu mine sau habar nu am.Cica nu iasa ptc nu e soare pe cer..ca sa vezi motiv -_-.Nu am mai iesit aman2 de. vreo 2 saptamani.Se pare ca nu prea imi duce dorul asa cum i-l duc eu.
Cu toate ca nu demult s a mutat in clasa mea, si acum sta cu mine in banca pare sa se fi distantat si totusi continua sa imi spuna ca ma iubeste si din alea, dar eu nu l cred ptc nu mi demonstreaza.Scuzati expresia dar avem o relatie ca p***.DIn cei mai bun prieteni am devenit iubiti, si inca continuam sa ne injuram la greu [in gluma].Da, e putin ciudat, bine poate mai mult dar am vb cu el pe tema asta si a zis ca incearca sa se abtina del a injuraturi, la fel si eu.
Nici week endu asta nu am iesit afara.Vineri pentru ca a plouat si nu a avut nici un chef, ptc bine inteles e mai important calculatorul nu? Sambata iar nu a iesit ptc a facut curat prin casa etc, si alte motive tampite, si azi ca nu are chef sau ca nu i tasu acasa si nu are cine il veghea pe fratisu de 11 straight face La fel acelasi motiv ca nu e fain afara ca nu e soare pe cer.Pai la dracu atunci, deseneaza-ti un soare pe o hartie si lipesteti-o pe frunte si asa e mereu soare -_-. Sunt doarte suparata din cauza asta si nu stiu ce sa fac.Chiar dupa ce mi a spus ca nu iasa nici azi, m a sunat si m a intrebat ce fac nu stiu ce si sa nu ma supar, too late..deja imi dadusera lacrimile.
I am intrebat cat mai are de gand sa faca asa?! Si cica pai cand o sa vie vreme faina...la care eu: Da, 2-3 luni si spune el :1 luna.
Ce pot sa ii fac?! Stiu ca ma iubeste dar nu imi demonstreaza, iar pare sa dea mult mai multa importanta calculatorului decat mie.Sa nu ma faca pentru ca nu e singurul gamer, si eu sunt si daca ma provoaca e grav ptc ajung direct dependeta de jocuri si cand va vrea sa ies afara cu el, nu o sa vreau eu.Deja ma enerveaza total cu astea.M am saturat sa tot plang in fiecare week end pentru prostiile lui.Adica na, nu oblig pe nimeni sa iasa cu mine daca nu vrea, dar nu mai suport astea si mereu am vb cu el pe tema asta dar mereu acelasi rezultat.
PS: week endu asta a fost unul chiar insorit si bun de iesit afara.

9 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Draga MonstaFlex am inteles care este durerea ta :Lipsa de soare! Pai tu spui ca te iubeste si el de fapt te ocoleste.Ce dragoste e asta? Daca spui ca sunteti iubiti este clar, tu ai oferit, el a luat ce a avut nevoie si acum Pa, intelegi? Pentru el esti un numar trecut pe un caiet, te-a contabilizat ca sa zic asa.Este dureros dar cineva trebuie sa-ti spuna in fata si nu dispera, viata merge inainte si va rasari soarele si pe strada ta! O zi buna si...vezi ca afara e soare!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Poti sa ii spui direct ca simti ca s-a racit relatia intre voi si ca iti e dor de el. Oricum, scuza asta cu "vremea nasoala" e tampita, nu ploua si in plus daca el chiar tinea la tine si era atras de tine iesea afara indiferent de vreme. Daca zici ca e gamer clar e obsedat de jocuri.

| neutrino a răspuns:

Nu stiu de ce te-ai pus pe plans, nu cred ca ai pretentie ca relatia voastra (care merge dupa soare) sa dureze pana la adanci batraneti. Ai de ales: ori astepti sa vina vara, sa fie mult soare si sa vezi atunci ce motivatii mai gaseste, ori iti gasesti alt baiat.

| unknøwn a răspuns:

Copil mă.
Nu-i capabil de-o relaţie, nici n-are nevoie de asta, încă copilăreşte.
Nu poţi să-l tragi la răspundere pentru vreo ceva.
E ca şi cum te-ai duce la un bebeluş să-l înveţi alfabetul. I se rupe,are el alte probleme, gen să înveţe să meargă.

| Sfinnx explică:

De multe ori am vrut sa iau si pe frateso da nu era de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori il iei pe sus, ori il parasesti si uiti sa ii zici.O luna doar.Sa stii ca nu e neaparat ca nu te iubeste, intr-un fel ma regasesc in comportamentul lui, e mai flegmatic am impresia.Ti-am zis mai sus variantele mele.

| shadow72 a răspuns:

Dar de ce nu va intalniti la unul dintre voi acasa?

| Sfinnx explică (pentru shadow72):

Nu ma lasa.

| shadow72 a răspuns (pentru Sfinnx):

Atunci fii fata desteapta si bati pl...sa vezi cum te cauta el cand o sa aiba pofta de o tata