| xrayzerhd a întrebat:

Ok,nu stiu daca cineva a mai trecut prin asta,dar sper sa primesc un raspuns.
De cand am plecat in vacanta am inceput sa am un gol in stomac,in timp ce eram in vacanta am avut un atac de panica cand mancam clatite,apoi nu stiu de ce am inceput sa am ganduri cum ca ma despart de iubita mea,ca nu o mai iubesc(plangeam cand aveam gândurile astea) etc...dar in realitate eu tin la ea,ieri m-am intors din vacanta si am iesit cu ea,cand am vazut-o am avut un imens gol in stomac si cat am stat cu ea m-am simtit si bine si rau,nu vreau sa ma despart de ea,vreau sa fiu fericit ca inainte,a mai trecut cineva prin stari de genul? Chiar daca m-am vazut cu ea aseara si m-am simtit bine,azi tot am avut ganduri naspa si am plans putin, de ce?

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

Esti instabil emotional. e un lucru firesc in perioada adolescentei, nu ai ce sa faci decat sa iei vitamine si poarta-te frumos cu ea. nu are rost sa faci crize doar pentru ca treci prin niste schimbari hormonale prin care am trecut toti! lasa lucrurile sa mearga natural. chill!

| xrayzerhd explică (pentru sweetangels):

Chiar daca nu mi-a raspuns la toate nelamuririle, mi-a dat speranta ca o sa trec de asta si o sa raman impreuna cu ea.

6 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da, eu. Se numeste neliniste. Ceva te ingrijoreaza probabil teama de a nu o pierde sau ca o sa se desparta de tine din cate cred eu. Eu ajunsesem sa nu mai pot manca nici un biscuite. Te sfatuiesc sa iei ceva vitamine si pastile efervescente si nu iti mai face ganduri negre. Totul o sa fie binewinking

| xrayzerhd explică (pentru PrintesaGumitaa):

Sper sa fie totul bine, imi tot trece prin cap gandul ca nu o mai iubesc, si plang, nu inteleg de ce ma amagesc asa, nu mi-a gresit cu nimic ne intelegem foarte bine

| xrayzerhd explică (pentru PrintesaGumitaa):

Sa fie oare si din cauza ca incepe liceul? Ea fiind la alt liceu fata de mine, dar culmea sunt foarte apropiate unul de celalalt si avem acelasi traseu.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru xrayzerhd):

Tu stii. E posibil si asta. Practic ti-ai dat singur raspuns la intrebari

| xrayzerhd explică:

Am uitat sa mentionez ca nu am prea avut pofta de mancare, acum e mai bine dar tot nu e ca inainte.