| Madalyn a întrebat:

Ok, nu stiu de ce am ajuns sa pun o astfel de intrebare... am prietena de 3 ani, avem viata sexuala activa, asta pentru. prostii care o sa se trezeasca sa comenteze aiurea.
Treaba sta cam asa, aseara in timp ce eram la bere cu cativa tovarasi, culmea e ca am ajuns sa discutam despre penisuri. Am discutat, am ras, toate bune si frumoase, doar ca pe mine m-a marcat chestia astahee hee
Ajung acasa, nu salut pe nimeni, intru direct in baie cu rigla dupa mine laughing si fac ceva ce n-am facut niciodata de cand ma stiu. incep sa-mi masor penisul.
Il masor in stare flasca, 9.2cm, binisor zic eu. Ma duc in camera, dau drumul la cateva filme xxx, ma uit vreo 10min, fug repede la baie si refac masuratorile utilajului... 13.3cm.
Bun, nu m-am panicat ca nu am de ce. Dau un sarci pe gugal si aflu ca asta e marimea normala. Bun, nu ma intereseaza lungimea, eu sunt omul cu tactica laughing

Ce ma deranjeaza insa este de oare creste asa putin? adica de la 9 cm la 13cm sunt doar 4cm.
Din cate am inteles, altii il au 5-6cm in stare flasca si 15-16cm in erectie, pai cum vine asta?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimussssssss a răspuns:

Depinde de la organism la organism.nu ai de ce sa te panichezi.si tine minte de la mine.nu conteaza marimea.conteaza doar sa dai acolo jos si te simti bine