| ciocanelulascuns a întrebat:

Ok TPU deci am o colega in liceu care am auzit ca ma place si cand am auzit asta m-am bagat in seama cu ea. Am iesit o data, am pupat-o etc. Nu stiam ce sa fac in continuare cu ea pentru ca nu vreau o relatie serioasa. Si acum m-a intrebat ce vreau mai exact de la ea, ca pe ea nu ar deranja-o doar sa facem sex si atat. Eu nu am mai facut asta pana acum si nici ea, de aia poate ca sunt putin prost si nu ii zic direct ce si cum. Eh, i-am zis ca nu vreau o relatie serioasa si ca as prefera doar sa facem sex(sunt constient ca fiind prima oara sunt sanse sa prind sentimente pentru ea si etc) si e a zis ca ok. Si i-am zis cand sunt liber si pot sa o chem la mine si a zis ca ok si apoi
"Si ce ai vrea sa facem mai exact?" Efectiv cu intrebarea asta m-a incuiat adica nu stiu ce sa-i zic ca mi se pare aiurea sa-i zic "mai exact" avand in vedere ca deja i-am zis ca vreau doar sa facem sex. La ce se refera prin "mai exact" ul asta?

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Daca vrei sa o lasi grea sau nu.

| Katie1356 a răspuns:

Poate se astepta la cliseicul ''ne uitam la un film''

| Adry05 a răspuns:

Adică să-i detaliezi cum se desfășoară laughing)) zi-i și tu „o să vezi cand vii"

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu vrei nimic cu ea ar trebui să nu te complici.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Toate vin la timpul lor. Fetele știu după primele 20 de minute de vorba dacă o sa se culce cu tine. Însă totul trebuie sa fie romantic și treptat. Nu intri ca țăranu cu "hai sa ne ****". O iei ușor, hai la tine - hai sa stam pe pat și începi cu săruturi și mângâieri de pe picior până în zona intima. Trebuie sa fi mai tandru. Mult succes!