| anonim_4396 a întrebat:

Oke deci treaba sta cam asa. Sunt colega cu un tip de 4 ani insa nu ne ziceam prea multe. Inainte de Craciun am inceput sa vorbim prin mesaje + la scoala mai des ca inainte si mi-a spus ca ma place intr-un mesaj. Mesajul a fost dat in timp ce era la un prieten si nu am stiut daca a fost la baza sau nu (e un tip glumet) asa ca am preferat sa nu raspund tinand cont ca nici nu eram sigura de ce simt. Da, am gresit, stiu.
A reinceput scoala si in prima saptamana nu m-a prea bagat in seama insa am reinceput iar sa vorbim si m-am intalnit de cateva ori cu el la o cafea. Nu s-a intamplat insa nimic intre noi dar acum nu mai vorbim asa de mult ca inainte. Ma tot gandesc ca poate el se astepta ca eu sa reactionez intr-un anumit fel atunci cand am iesit cu el...
Este un tip care iese destul de mult in oras mai ales seara si acum ca e vacanta ma gandesc ca de asta nu mai vorbim. El nu a avut prietene pana acum (cred, poate doar 1) asa ca pun asta si pe faptul ca poate nu stie cum sa se apropie de mine...Chiar nu stiu ce sa cred...cum am mai spus el este un tip destul de glumet si din baza dintre noi ajungeam la chestii gen: "hai sa iesim" etc.
Stiu ca am scris ditamai romanul, dar sper sa ma puteti ajuta cu cateva sfaturi, chiar nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Baietii care scot o fata la cafea e logic ca o Plac.la O Cafea sau la suc nu esi doar cu o fata ci mai aduci pe cineva daca nu ai ceva mai Intim de vb.Baiatu Te Place dar pentru ca e mai Timid sau nu neaparat dar poate nu stie ca il Placi a renuntat la tine. Suna-l, iesi cu el In Oras doar voi si acolo spune-i ceea ce Simti.O sa se Simta Oki si o sa te alegi cu un Iubit.Acum intre noi, chair ca e oki sa iti faci Iubit unu Baiat care a fost doar cu o fata pentru ca genul de baieti o sa tina la Tine foarte mult si se ataseaza foarte tare de fata.E oki dar vb cu el.

1 răspuns:
| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Pai dai intrebari si vezi daca vrea relatie serioasa dor sex sau glumeste