| Shonty a întrebat:

Orientarea sexuală.
Ce părere aveţi despre acest subiect? Sunteţi de acord cu acest lucru? [Homosexualitate/Bisexualitate]
Sunt curioasă de ceea ce crede lumea de pe aici, de cum gândiţi w. e.

I'm pro.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu crezi ca la natura i pasa de noi? Homosexualitate/Bisexualitate e ceva normal intarnit la toate mamiferele nu-i ceva ciudat / eu n-am nimic cu aceste persoane cred ca in fiecare exista un pic de Bisexualitate sunt multe femeii care sau sarutat o data cu o fata

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai e o tara libera.
Fiecare face ce vrea/ce simte, nu-mi pasa.
Discretia e cheia.

| foxi a răspuns:

Scabros,ii detest, dar sa nu ma deranjeze cu scene in public!

| Narcis2007 a răspuns:

Contra

| Doηηa a răspuns:

Sincer, nu mă interesează.
Fiecare face ce il freacă capul.

| Anonimul230 a răspuns:

Homo.e cam aiurea.bisexual sa le vezi pe 2 cum se ling=p~ visul oricarui baiat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt contra nimanui! Daca cineva se simte bine sa fie homo/bisexual nu vad care e problema.e viata lor si fac ce vor ei!