| anonym_5376 a întrebat:

Pai deci imi place mmult de un baiat. El nu stiu daca ma place, dar mereu daca ii zic ceva de gen mori!, nu zice nimic(sau rade)(iar cu celelate fete le zice nu stiu ca dk zice asa etcetc)Merita sa-i spun ca-l plac? Imi este frica ca dupa aia o sa faca caterinca p chestia asta.

fundita:X:X

5 răspunsuri:
| anonym_5376 explică:

Da dar imi este si frica ...cum sa scap de asta?

| anonym_5376 explică:

Cum sa-i dau d inteles?

| TheCrab a răspuns:

Aualeeu...pai ce sa iti zic eu tie ca noi doua draga mea trecem prin acelasi lucru rolling eyes...eu zic sa ii zici.depinde.poate face caterinca.poate din contra.[poate te placesmug]. merita sa incerci.
daca ai de gand sa ii spui. spune-i in fata.straight face e mai greu.dar asa poti sa ii vezi si "expresia" fetei.si iti dai seama daca e entuziasmat sau din contra.pe mess mie mi se pare sec. eu evit messengerul.cu toate ca am devenit adepta a messengerului.:-

| Adelina_7468 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu-ti ascunzi sentimentele fata de cineva. Nu-i spune direct in fata pentru ca va rade probabil, asa sunt ei. Da-i de inteles.

| SilanceWhite a răspuns:

Parerea mea este sa mai astepti un pic si sa fii sigura.Incerca ceva de genu,daca reusesti, de ex el vrea sa dea in tine si spune-i si tu, urmatoarea lovitura e din dragoste.Si vezi ce face.Intreba-l cu cine se intelege cel mai bine dintre fete etc. Daca crezi ca te place si dupa asta, atunci merita sa-ti incerci norocul.Succes!