| Biancutzaaa a întrebat:

Buna TPU..Imi place de un baiat are 16 ani..eu am doar 14, el e genul de baiat care e mereu pus doar pe caterinca si rade din tot..as vrea sa-i spun ca-l plac dar mi-e frica.ce parere aveti sa-i spun sau nu..si daca da as vrea sa-mi d-ati si modul in care sa-i spun.Dau Funda! :*

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unei fete, poate sa-i placa mai multi baieti. Crezi ca va merge la fiecare sa-i spuna ca ii este drag? Nu! Fata trebuie sa aiba madria ei, sa sufere in tacere, trebuie sa stie sa se faca vazuta de cine doreste ea si sa astepte mandra propunerile lui.

| AAlleexxx a răspuns:

Incearcasa ii spui o gluma buna sa se simta bine, si dupa aceea sarutal si vedi cum iti raspunde happy

| Biancutzaaa explică (pentru AAlleexxx):

Alex.l-am mai sarutat si inainte de multe ori..de fapt el m-a sarutat! Si ultima oara s-a intamplat saptamana trecuta!

| AAlleexxx a răspuns (pentru Biancutzaaa):

Daca tea sarutat pe gura, si ti-a placut si tie si lui inseamna ca ii place de th

| AAlleexxx a răspuns (pentru AAlleexxx):

Si app eu ma refer sa il saruti pe gura si sa vezi daca ii place

| Didiiiii a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui...cum a spus si AAlleexxx: spune o gluma si saruta-l, sau ai putea sa ii spui pe mess sau facebook( daca crezi ca e mai bine asa). nu tine in tine sentimentele. fa-ti curaj si spune-i. te puphappy

| iHate a răspuns:

Vrei sa-ti spun o gluma?
Mie nu imi place de tine!
Daca rade e prost daca te intreaba de ce te place.
Merge garantat laughing

| Marius_Bojani_1993 a răspuns:

Prindel de fata si dai un sarut! waiting nu tine in tine big grin