| Ingerashul_8993 a întrebat:

Pai...sa va povestesc.am un prieten cu care ma inteleg bine, adica suntem doi amici foarte buni.sau cel putin eram.Acum5 luni ne.am intalnit prima oara, el avea o iubita si mereu imi zicea ca o iubeste din tot sufletul, pana acum 1 luna cand s.au despartit definitiv. El mi. a spus ca ma iubeste nebuneste, ca sunt viata lui si chestii din astea. A am uitat sa zic ca eu il iubesc enorm. Dar nu stiu ce sa zic si ce sa cred. voi ce ziceti? Sa. l cred?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu prea
Pentru ca nu uiti o persoana pe care ai iubit-o enorm intr-o luna.
Poate sufera dupa aia si cum tu esti fata care il iubeste...de ce sa nu isi gaseasca alinarea la tine?
Asa gandesc eu acum, poate sa nu fie asa.

| gigiro a răspuns:

Ai vreun motiv intemeiat sa nu-l crezi?

| Inoue a răspuns:

Buna si La Multi Ani! Dacă as fi in locul tău nu l-as crede. Să evaluam putin faptele. Iubirea pentru el este clar ceva trecător, de distractie.Si tu poti pati la fel, ca el sa-ti spună că te iubeste din tot sufletul, dar peste 1 zi să vă despartiti. Dacă veti fi impreună tu poti păti exct ceea ce a pătit si acea fată. Cum a putut să o părăsească pe ea, te poate părăsi si pe tine! El v-a alerga la altă fată, iar tu vei ramane cu lacrimile, asa cum i s-a intamplat si celeilalte fete cu care a fost el. Tine-l la distanta, asta dacă nu vrei să suferi. Băietii joacă foarte bine tetru, crede-ma ii văd in fiecare zi făcand asta.In concluzie, dacă nu vrei lacrimi, durere si suferinta da-l uitarii.Lumea e plina de baieti valabili! Sper ca te-am ajutat si iti doresc mult succes in anul 2011.

| Dεεαღ a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate iti zicea ca o iubeste ca sa se opropie de tine sa vada ce si cum?

| eDDy a răspuns:

Eu zic ca e un prefacut

asa faceam si eu cu unele fete happy acum nu stiu depinde de la baiat la baiat. Eu zic sa te calmezi putin sa iesi din calduri si sa il tii in suspans vreo luna si vezi cum reactioneaza la situatii penibile cum se comporta cu tine

poti sa iesi la un film cu el la un suc dar important e sa nu il lesi sa te atnca in x locuri sau sa il saruti laughing

bafta! sper ca ti-am fost de ajutor.

| Ingerdecazut a răspuns:

Eu am dost in situatia asta.incercarea moarte nu are si acum inca mai sunt cu el si pot sa zic ca ne iubim enorm