| angelinthedark a întrebat:

Pana acum am facut dragoste cu prietenul meu de 3 ori, in timp de o saptamana, eu am fost virgina, el m-a dezvirfinat. Mi-e mi-era teama ca ma va parasi, desi mi-a aratat si inainte sa o fac cu el ca ma iubeste si dupa ce am facut-o s-a comportat si se comporta frumos cu mine, dar mie tot mi-e teama ca poate ma va parasi dupa cateva contacte sexuale, ca eu credeam ca dupa ce o facem o data ma lasa, apoi cineva mi-a zis ca nu te lasa asa repede, prima oara sa se sature de tine, sa o faca de mai multe ori apoi te lasa, oare ma va lasa si el dupa inca cateva partide? Nu stiu ce ma fac fara el, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Gandeste fata draga si tu pozitiv, daca tot spui ca te iubeste traieste momentul, traieste clipa langa el si o sa fie bine, nu il mai stresa atat cu"ma paraseti" ca la un moment dat se va satura de gura ta si te va parasi.Gandeste pozitiv ca esti destul de mare, ala care ti-a spus asa a vazut ca esti naiva si vad ca a reusit sa te faca sa iti fie frica.Asta e multi am trecut prin "greu" tu nu porti trece peste asta? Nu iti mai ingreuna viata.Traieste clipa si bucurate de el.

11 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Cele o suta si ceva de intrebari ale tale sunt numai despre cum ai facut tu dragoste cu prietenul tau ai 17 ani din cate am intzeles de la o intrebare ti-ai inceput viata sexuala si te simti nasol din cate vad eu esti extrem de stresata logic nu te vei marita cu el deci il vei pierde o data asta e viata nu fi trista vrei trece peste stai linistitawinking...sa fi sanatoasa

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu stiu daca te va parasi sau nu, insa ar fi fost bine ca inainte sa faci pasul asta sa il cunosti mai bine, pentru ca din intrebarile tale reiese ca nu il cunosti foarte bine si nu ai incredere mare in el. Oricum nu ai ce face, deja fapta e consumata, iar daca tu ai vrut si ai fost pregatita de pasul asta nu e nici o problema.Cred ca pentru multe fete ideal ar fi ca cel cu care a facut prima oara dragoste, sa nu le paraseasca niciodata, dar daca se intampla asta nu ai ce face, viata merge inainte oricat de greu ar fi.

| Sara2 a răspuns:

Dupa cat timp ati facut sex? daca te-a presat si ai facut-o de teama sa nu te paraseasca eu zic ca te va lasa, daca a lasat sa decizi tu si a trecut vreun an, un an pentru faptul ca erai virgina, atunci eu cred ca te iubeste

| adi4ever a răspuns:

Iarasi tu bai nene esti dusa ba cu SORCOVA sa dea Dumnezeu sa va despartiti odata

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Sincer... e ffoarte posibil sa te lase... Asta vor toti. Aspteapta toti fete naive ca tine, sa le pice-n pat.
Nu te supara, dar...winking
N-ai facut deloc bine!

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ne-am tampit fetitooo, acum pe bune cati 14 ani ai? termina`te cu intrebarile astea ca intr-un msj zici ceva in altu altceva acu esti virgina mai tarziu nu mai esti mai tarziu esti XXangryangryangryangryangryangryangryangry

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Termina`te ma o data, u te dezvirginezi si te ''virginezi'' la loc laughing)
daca ti-ar citii altii intrebarile anterioare ar zice ca esti nebuna,

| mihaela_8362 a răspuns:

Impresionantoh go on Daca ti s`a intamplat tie asta nu inseamna ca ii se va intampla si ei. Poate sunt de 1 an impreuna. Poate s`a potolit si tine la ea. Exista si posibilitatea sa nu fie asa, si sa profite de ea si appo` nu toti baietii vor asta. Poate ai avut experiente esuate.Nu vorbii fara rost fara sa cunosti detalii.

| patriciaxd a răspuns:

Uite un sfat.
nu te mai agita atat straight face sau macar nu mai posta N intrebari despre aceeasi chestie. e stresant
deci cum spuneam traieste-ti viata asa cum e. la un mom dat tot o sa va despartiti si nu te lasa el asa usor fii sigura oh go on
so inceteaza cu intrebari de gen. te rugam-> noi toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai stresa din asa ceva.Eu am o relatie de 2 ani jumatate cu cel cu care mi-am inceput viata sexuala.Asa eram si eu la inceput...speriata.Relaxeaza-te! Totul o sa fie bine mai ales daca te iubeste! Nu te mai panica pentru o problema care e dor in mintea ta. Tot ce faci trebuie sa stai calma si lasa faptele sa "curga". Daca altora li s-a intamplat lucrul de care vorbeai mai sus nu inseamna ca si tu o s-o patesti! Si nu uita sa va protejatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana