| Nextone a întrebat:

Pana acum mergeam vara cu iubitul meu la piscina, nu de multe ori dar ma mai lua si pe mine cu el deoarece acea piscina este a unei firme si nu prea au voie numai cei care lucreaza acolo sau rude apropiate, totul fiind gratuit.Acum mi-a zis iubitul meu ca nu crede ca o sa mai pot merge si eu deoarece nu mai lasa si pe altii numai strict pe cei de acolo. El o sa mearga aproape in fiecare zi si eu o sa mor de cald aici in casa! Ma simt neglijata desi stiu ca nu prea este de vina cu nimic.Cum sa procedez in aceasta situaie?

Răspuns Câştigător
| Raluka_6009 a răspuns:

Buna.Pai cred ca iubitul tau trebuia sa te ia cu el la piscina, nu la asta la care ai spus tu.Gaseati voi altawinking poate ca aici e putin vb si de nesimtire. Apeleaza si tu la niste prieteni/prietene si cautati o piscina calumea. Poate ii faci putin in ciudabatting eyelashes! Ce pot sa zic...BAFTA! happy

2 răspunsuri:
| nIMic_3176 a răspuns:

Faci un dus rece in fiecare zi. Bafta!

| AmantaLuiSatan a răspuns:

Punete in genunchi roagal frumos frumos love struck dai un pupic love struck te dezbraci. etc.restu stii si tu si o sa accepte imediat laughing