| Nextone a întrebat:

Pana acum mergeam vara cu iubitul meu la piscina, nu de multe ori dar ma mai lua si pe mine cu el deoarece acea piscina este a unei firme si nu prea au voie numai cei care lucreaza acolo sau rude apropiate, totul fiind gratuit.Acum mi-a zis iubitul meu ca nu crede ca o sa mai pot merge si eu deoarece nu mai lasa si pe altii numai strict pe cei de acolo. El o sa mearga aproape in fiecare zi si eu o sa mor de cald aici in casa! Ma simt neglijata desi stiu ca nu prea este de vina cu nimic.Cum sa procedez in aceasta situaie?
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Cred ca e destul de simplu: el nu are cum sa te ia cu el. Desigur, ai putea sa-i propui sa mergeti impreuna la un strand ceva. Eu unul nu m-as simti ok daca eu as merge la piscina, si prietena mea ar fi in alta parte. Daca el merge numai acolo, e clar ca nu te poate lua si pe tine. Discutati, cheia e comunicarea.