| Boxter a întrebat:

Pana in ziua de azi ma gândesc la fostul meu prieten. Ne-am despărțit 8 luni in urma și tot îl mai văd prin universitate. Mi-e dor de el enorm, uneori mai vorbește cu mine dar așa prin Glume și nu mult timp. Ieri am rămas in cabinet numai noi doi și vorbind despre multe chestii (am avut o Conversație deschisă) am ajuns la ceea ca el sa ma cuprindă și sa ma pună la el in brațe și chiar m-a sărutat. Mi-a zis ca vrea sex cu mine și eu de fapt nu eram contra. I-am dat voie sa își bage mânuță "acolo" și totodata salutându-l am început a plânge. Nu stiu ce s-a întâmplat atunci cu mine dar aveam un planset isteric. In momentul când mă sărutăm mi-am adus aminte de toate lucrurile pe care le făceam împreuna cu el și cât de bine era cu el. El nici nu și-a dat seama ca prin sărutul sau m-a atins tocmai la suflet. Atunci când m-a văzut ca plâng s-a oprit și și-a cerut scuze ca s-a băgat la mine așa repede. Eu i-am zis ca nu e chestia in aia. Pana la urma a decis ca azi sa vorbim. Pana la moment nu s-a apropiat de mine, nu m-a sunat și nu mi-a scris. Eu chiar îmi fac griji. Ma tem sa nu fie doar o pofta de al lui de sex. Eu vreau relațiile înapoi. Vreau sa ne împăcăm. Printre vorbele pe care mi le zicea uneori își mai aducea aminte de ceea ce a fost in trecut, zicea ca își aduce aminte de mine in unele nopți și ca i se face dor. Nu stiu dacă a avut in vedere de mine sau de sex. Ce sa fac? Cum sa procedez? Pot eu oare sa-i declar dragostea mea fata de el? Sau nu trebuie? Baieti, părerea voastră ma interesează mai tare. Mulțumesc mult.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu esti directa cu el, ce atatea drame fetelor, fiti sincere, directe, noi nu suntem cititori de minti feminine

| Boxter explică (pentru RAY):

Ma tem ca nu o sa fie răspunsul care îl vreau eu.

| RAY a răspuns (pentru Boxter):

O sa te refuze?

| Boxter explică (pentru RAY):

Nu stiu. Eu nu înțeleg care sunt dorințele lui, dar da, ma tem ca o sa refuze. Chiar ma tem.

| RAY a răspuns (pentru Boxter):

Ti-a pus mana la vagin?

| Boxter explică (pentru RAY):

Da. M-a întrebat in timp ce ma săruta dacă se poate sa ma deschidă la pantaloni și i-am dat voi.

| RAY a răspuns (pentru Boxter):

Ce romantic

| Violleta2022 a răspuns:

Un mitocan! Nu te mai iubeste, nu te mai vrea, dar nu ar zice nu, daca i-ai da o bucata de pasarica pe gratis, in conditiile lui, bineinteles.
Sincer, mi-e scarba de asemenea oameni, care fac orice sa te vada sub el, sa-si bata joc de tine mai departe, sa-ti arate ca poate sa-ti faca ce vrea el si tu esti proasta, care alearga tot timpul dupa mila lui.
daca ar murii toti rabatii de pe fata pamantului, tot nu m-as intoarce la unul care si-a batut joc de mien si vrea in continuare sa rpofite.
Un asemenea om este fara bun simt si valoare, un ratat smecher, acre escrocheaza tot ce poate, doar pentru satisfactia lui personala.
daca ai putina mandrie in tine, vezi-ti de drum si da-i pace, ca- plina lumea de curvari,
Cauta-ti un baiat cuminte, sincer si iubotro, cares a-ti ofere inima si trpul lui.

| Andreeush a răspuns:

Daca s-a apropiat de tine și ți-a zis că vrea să facă sex cu tine atunci e clar că nu te respectă, nu te iubește.
Cât timp trebuie să mai treacă până să îl lași și să îl uiți?
Au trecut 8 luni de când va-ți despărțit, cred că ar trebui să ai un pic de voință, de respect pentru tine și să treci peste.
Nu îl mai urmări, uită-l.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Andreeush):

Subscriu,genial raspunsulhappy

| Sofer a răspuns:

Impacate cu el.

| Irinel15123532 a răspuns:

''I-am dat voie sa își bage mânuță "acolo" și totodata salutându-l am început a plânge.'' Vorbesti serios?
'' Mi-a zis ca vrea sex cu mine și eu de fapt nu eram contra'' Nu stiu ce dragoste sau ce intelegi tu prin aceste acte, eu vad ca te vrea doar ca pe o jucarie sexuala, iar faza cu ''I-am dat voie sa își bage mânuță "acolo"'' mi se pare ceva lipsit de respect si fara urma de rusine. Mai pe scurt, nu te-as sfatui sa te mai vezi cu el. Si sunt unul dintre persoanele care accepta actele sexuale doar in cadrul casatoriei, tocmai pentru a impiedica asa ceva, biblia le condamna. Daca nu ai fi facut sau nu ai mai face sex cu el, nu ar da nici 2 bani pe tine. Iar tu in sine esti foarte naiba, orbita de o dragoste care este doar in capul tau, din cate imi spui, el vrea o altfel de ''dragoste''.

| AIeXxX a răspuns:

Daca si tu si el vreti sex de ce nu? Amandoi o vreti, amandoi vreti sa fiti impreuna. Probabil nu ti-a mai scris atunci ca sa te pui pe ganduri, de obicei oamenii cand nu primesc multa atentie se indragostesc mai mult se persoana.