| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un prieten cu care ma tot certam si ma impacam in cauza ca nu eram prea iubareata. Insa in vara aceasta m-a inselat si m-am despartit de el. Am suferit mult pentru asta, nopti nedormite, am plans non stop. El zicea ca a fost beat si nu a realizat ceea ce a facut ca ma iubeste si ii pare rau. in fine In cele din urma am trecut peste ( ma rog, asa am crezut ) pana cand am realizat ca tot pe el il iubesc. Nu puteam sa gasesc pe nimeni ca sa-mi fie iubit. Adica multi ma doreau dar eu aveam sentimente doar pentru el. Asta s-a cuplat cu o fata si m-a ranit enorm... Pana la urma i-am zis ce aveam de zis ca il iubesc si ca nu pot trece peste si sufar vazandu-l cu altcineva. El i-a recunoscut unei prietene de-ale mele ca "sunt cu o fata de 2 luni si eram fericit cu ea pana azi pentru ca un lucru m-a facut sa n-o mai iubesc". Apoi intra in vorba cu mine si imi zice ca vrea sa-i demonstrez ca il iubesc si apoi va veni la mine. Cum pot sa-i demonstrez ca-l iubesc? sad Il vreau neaparat inapoi. Funda + vot

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Esti victima sigura.

| negru30 a răspuns:

Fa-i o serenada de la balcon - el doreste sa-i demonstrezi cum? Asa a facut si cand s-a culcat cu alta? Tot cu demonstratie? Vrea sa fie cu tine bine nu doreste sa fie cu tine iar bine Maine cine stie ce te mai pune sa faci Auzi la el demonstratie

| DragosEsteCuTheAngel a răspuns:

Ai putea sa ii spui sa va intalniti si apoi il saruti. Sigur iti va cadea in poalawinking

| KusumiKoharu a răspuns:

Sarutal sau nu stiu ai putea sa-i spui cat de mult inseamna el pentru tine asta`i tot ce pot spune in acest moment