| Negativu01 a întrebat:

Pana la ce vrasta te poti dezvirgina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti dezvirgina si daca ai 99 de ani.
Poate ai vrut sa intrebi cand e bine sa te dezvirginezi, pai la fete a trebui in medie intre 17-19 ani si la baieti 16-17 pentru ca organele sexuale sa fie dezvoltate si sa nu apara probleme mai tarziu

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepand de la 18 ani si pana cand mai rezista (la femei inainte de menopauza si la barbati pot chiar de ajung batrani cu o viagra li se ridica sus).

| ValyCoolBoy a răspuns:

Poi te poti dezvirgina la orice varsta, nu conteaza, daca u esti mai pervers te poti **** si la 10 ani...dar ar fi prea penallaughing) asa daca vrei sa mori virgin mai bine nu te **** si nu-ti dai la laba niciodata daca esti baiaiat... dar asta inseamna ca mai bine te faci calugarwinking

| hubbaxD a răspuns:

Pina cind esti hotarita tu, dezvirginare nu este un product care sa aiba termen de validitate...big grinbig grin

| pisii11 a răspuns:

Buna! nu exista neapartat o varsta la care sa te dezvirginezi, dar in primul rand gandeste-te asa la urmarii.o fata cam intre 17-19 ani ar fi normalul deoarece daca iti vei incepe viata sexula mai repede decat normalul, organele tale genitale se vor oprii din a se dezvolta, adica nu vei mai creste sau nu te vei dezvolrta mai mult decat esti! cam atat sper ca te.am ajutat! apropo bafta!

| Oanna_Bebe_1990 a răspuns:

Dupa 80 de ani laughing