| Didilax a întrebat:

Pana la ce vrasta esti copil?

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Intotdeuna vei fi considerat un copil de catre parinti.In mod normal, limita maxima a copilariei este considerata la majorat cand implinesti 18 ani.

| a1doru a răspuns:

Depinde.unii raman copii pana la adanci batranetirolling on the floorrolling on the floor

| Meryem027 a răspuns:

Din punct de vedere teoretic, fizic, pana la varsta de 18 ani! Dar pentru parintii tai tu mereu vei fi un copil si intotdeauna in sufletul tau va exista o parte a copilariei! Pupici!

| zxcxzxc a răspuns:

Fiecare om are suflet de copil! deci esti copil pana cand vrei tu! apoi cand simti nevoia te maturizezi! eu am 17 ani si sunt copillaughing)

| Kiddzo a răspuns:

Din punct de vedere fizic, pana la 18 ani. Din punct de vedere moral, poti ramane copil cat timp ai tu chef! happy