| chiftelutacrocanta a întrebat:

Parca persoanele indragostite vorbesc parca mai ragusit, asa-i? Oare de ce?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat! Raguseala tine de sanatatea personala si de cat esti de grijuliu cu inflamatia gatului tau, nu de indragosteala.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Este ceva ce tu nu sti sau sti toate raspunsurile?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o sa ajungi si tu la varsta mea, probabil ca le vei stii si tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma scuza-ti atunci. Daca la varsta dumneavoastra va petreceti atat de mult timp pe un site cu intrebari si raspunsuri, spune totul despre dumneavoastra.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lucrez de acasa si am tot timpul din lume, sa fac gradinarit, sa ma plimb, sa stau pe computer si sa fac ce doresc.
Nu mai am copii mici, iar sotul nu ma deranjeaza cu maruntisuri.
Altceva, ce mai vrei sa stii despre mine?
Dar tu, nu petreci prea multa vreme pe TPU, in loc sa pui mana sa inveti cum ar trebui?

| Violleta2022 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu, nu cred ca am intalnit pe nimeni cu vocea schimbata doar pentru ca era ragusit din dragoste, dar am intalnit ragusiti care aveau puroi in gat sau laringite, bonsite si alte raceli.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru anonim_4396):

Man flori si mie mi se pare ca greta spune multe prostii uneori dar nu e normal sa te iei de ea pentru varsta care o are. e mai multa experienta ca sa dea sfaturi, chiar daca in cazul ei sunt proaste. daca vrei sa iti displaca de cineva, trebuie sa folosesti argumente potrivite si corecte ca s demonstrezi asta si ma enervez cand vad ca lumea se ia de varzsta nu e ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

N-am vrut sa ma i-au de varsta dumneaei, poate ca ai dreptate, dar eu doar eram curios, atata tot.

| mnbvf a răspuns:

Nu-i așa.

| simpluone a răspuns:

Pentru ca sunt gatuite de emotia intrevederii! (ar fi o explicatie logica cu emotie-hormoni-tiroida-nod in gat dar ar strica tot farmecul : ) )