| anonim_4396 a întrebat:

Parintii mei nu sunt de acord cu relatia pe care o am! Eu m-am atasat foarte tare de el,tin extrem de mult la el si relatia asta inseamna mult pentru mine! Dar ei imi spun ca nu e pentru mine din cauza ca e tigan! Pe mine nu ma deranjeaza chestia asta,eu il iubesc asa cum e! Ma respecta,ne iubim mi se pare totul ok! Ei nu stiu ce fel de baiat e! E foarte diplomat si cuminte. Il cunosc,dupa atata timp petrecut cu el stiu ce fel de baiat e! Nu stiu ce sa fac sa ii conving ca ma face fericita, si ca e tot ce mi-am dorit!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

E destul de complicat sa treci peste astfe l de conceptii. Stai linistita ca nu esti singura care are astfel de probleme.Eu spun ca daca va Iubiti sa lupti pentru el. Pana la urma daca e Baiat Bun si Te Iubeste o sa inteleaga si ai tai dar in Timp.Pur si simplu nu te lua dupa ei.Nu lasa asta sa distruga o Relatie de Iubire datorita unor Principii absurde.Eu cred ca fiecare are dreptul sa isi aleaga partenerul dupa cum Simte.Incearca sa il faci sa vina sa vb cu ai tai. Poate ca daca o sa il cunoasca si ei mai Bine o sa relizeze ca e O Persoana diferita.Asta e Sfatu meu :Trebuie sa vb cu ai tai fata in fata si sa ii faca sa isi dea seama ca il judeca gresit.E greu dar Trebuie sa o faca daca vrei sa fi cu el pe Viitor.

4 răspunsuri:
| MoxiMonny a răspuns:

Sunt in aceeași situație. Sunt de 2 ani cu un tigan si ai mei nu sunt de acord, am relatie in secret ai mei nu ma lasă cu el desi e un dulce imi face toate poftele nu ma jignește, dar na. Aștia sunt oamenii.

| Florinapopica a răspuns (pentru MoxiMonny):

Si voi unde va petreceti timpul? Poti sa il duci la tine acasa? Mie una nu-mi place sa merg in oras cu el si asa, imi place sa fim doar noi 2 in intimitatile noastre. thinking

| Yay000 a răspuns:

Incearcă şi explică-le, fă-le cunoştinţă cu el şi dacă nu vor nici in ruptul capului pur si simplu trăieşte-ţi viaţa incontinuare. Până la urmă, dacă va vi o greşeală va fi a ta şi vei invăţa din ea.big grin

| CataMihai a răspuns:

De pinde mult si cum arati si ce forme ai dar poti sa te pisicesti pe langa el si sa il
pupi pe obraz dar fara sa te vada nimeni si dupa pleci stai pe langa el si cand ii vezi uitate cu coltu ochiuli la el si zambestie frumos in cele din urma o sa cada in plasa ta