| RAY a întrebat:

Partenerul/partenera ta corespunde a ceea ce te așteptați ca aspect fizic înainte sa o întâlnești?

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu.Persoana cu care sunt este aproape opusul fata de ce voiam eu de fapt dar ma cucerit si cu altele si asa am inceput sa il plac asa cum este

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. chiar daca mi ar fi placut sa aiba macar 180 are doar 174 sad. destul de inalta pentru o fata, stiu, dar na.

| MihaelaDart a răspuns:

Deloc.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Deci nu te a atras fizicul lui?

| MihaelaDart a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu, mi-a oferit bunătatea sufletului său, respectul și încrederea. De fapt nici nu era în plan să încep o relație cu el, eram doar asociați, ambii trecuți cu relații distruse înainte și nici unul nu aveam gânduri de a rămâne împreună.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Ce chestie, mai rar asa ceva

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

Asta este, viata iti ofera multe pe care nici nu stii cum se schimba intr-o zi happy. Ne-am pus mereu intrebari "ce ai gasit la mine? de ce pe mine?" laughing Inimile noastre s-au deschis dupa luni foarte lungi, eu nu aveam siguranta in el de teama sa nu fiu singura, desi am vazut cealalta latura a lui, ca este diferit de fostii mei si eu eram diferita de fosta lui. Nu frumusetea lui m-a atras, ci caracterul lui. Acum il vad frumos pentru ca-l iubesc happy.

| RAY explică (pentru MihaelaDart):

Ce frumos/romantic miha, copii aveti?

| MihaelaDart a răspuns (pentru RAY):

El are din prima casnicie si din fosta relatie de dinaintea mea laughing, impreuna inca nu. Acum am amanat pentru la anul, caci este proaspat operat pe cord deschis.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu aveam asteptari, dar arata super si e un om minunat.