| anonim_4396 a întrebat:

Pe 1 decembrie mi-am atins din greseala prietena in zona genitala. Nu mi-am dat drumul, ea e virgină.
Pe 24 i-a venit ciclul normal.
Iar pe 2 sau 3 ianuarie a facut 2 teste care au iesit negative.
Sa ma mai îngrijorez?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing))) ai atins-o frate cum naiba vrei sa ramana gravida, prin wireless?

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu ați avut contact sexual nu ai de ce să te îngrijorezi.

| ady18 a răspuns:

Are incarcare wireless boss? laughing) normal ca nu poate sa ramana daca nu ai ejaculat inauntru