| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelămurire. Eram cu prietena mea iar ea s-a pus peste mine, eram dezbrăcati. I-am atins o singură dată zona genitala cu penisul, nu a intrat si nu mi-am dat drumul. Problema e ca nu stiu daca am avut lichid seminal.
E posibil sa fie însărcinată?
I a venit ciclul de 2 ori, a facut 2 teste negative.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse ca prietena ta să fie însărcinată.
Poți sta liniștit.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Copile, lasati sexul si jocurile astea ca sunteti paraleli total. Invatati putina anatomie inainte sa va mai bagati la asa ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a venit ciclul menstrual de 2 ori nu poate fi gravida.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu... ai citit macar O DATA in viata, de curiozitate, cum functioneaza chestia asta?

| Rd79 a răspuns:

Sigur e insarcinata, mai ales daca i-a venit si ciclul si au iesit testele negative.

| sadrian46 a răspuns (pentru Rd79):

De ce îl necăjești pe bietul om, nu vezi cât de virgil era?

| Adry05 a răspuns (pentru Rd79):

laughing)))Esti genial