| anonim_4396 a întrebat:

Am următoarea situație.
Mi-am atins penisul de zona genitala a prietenei mele, care este virgina, dar fara sa-mi dau drumul.
Asta s-a intamplat pe 1 sau 2 decembrie....Nu era in perioada fertilă. Ciclul i-a venit pe 25 cam asa si pe 2 sau 3 ianuarie a facut 2 teste care au iesit negative.
Mai am vreun motiv care sa ma îngrijoreze?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ați avut contact sexual și i-a venit ciclul e clar că nu este însărcinată.

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nu

| Teo29 a răspuns:

Pe viitor lasa joaca si fii responsabil. Foloseste mereu protectie