| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea este virgina iar în decembrie am atins-o in zona genitala fără penetrare si fara ejaculare. A facut doua teste care au iesit negative. De atunci, i-a venit ciclul in decembrie, ianuarie si acum in februarie. E vreo posibilitate sa fie însărcinată?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa fie al doilea caz de conceptie imaculata din istorie

| Rd79 a răspuns (pentru suntserios):

Al 3-lea, pentru ca una a ramas insarcinata (si ulterior nascut) din sex oral.
https://abcnews.go.com/......-sex/story

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori aveti, daca nici macar nu aveti idee cum se fac copii?!
Amanati joaca cu organele genitale, pana mai cresteti si intelegeti ce se intampla cu ele si cum functioneaza.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Cum să existe riscul unei sarcini dacă voi nu a-ți făcut nimic?
Câți ani aveți?

| bbobo22 a răspuns:

Stati linistiti. Daca nu a existat penetrare vaginala nu are cum sa ramana insarcinata. Nu mai fiti asa panicati...

| RPA09 a răspuns:

Deci pentru amandoi, sarcina poate avea loc doar daca ejaculezi in ea (penetrare necesara). si nu mai dati banii pe teste daca ea nu a fost penetrata.