| DORICE a întrebat:

Pe 11 noiembrie eu si iubitul meu implinim 2 ani de relatie. As vrea sa fac ceva special, dar nu prea am idei. Ma puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AdelinaMe a răspuns:

O baie impreuna cu trandafiri si spuma.

| DORICE explică (pentru AdelinaMe):

Wow asta ar fi frumos! Pacat ca n-avem cada! laughing Dar facem rost! big grin

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

O ""cina romantica"" în 2, în pat!
Este varianta, care implică costuri financiare Minime.

| goldheart a răspuns:

LA multi ani, in primul rand si la cat mai multe aniversari :*:* Pai, ar fi cateva solutii. Eu zic sa alegi sa-i daruiesti ceva simbolic (o cana pe care e imprimata o poza de-a voastra sau numele tau si invers big grin) Sau.o cina romantica in oras sau la tine acasa (nu stiu, zic si eu). Sau si mai frumos, o excursie la munte, departe de aglomeratia urbana, sa fiti doar voi 2, etc etc. Sper ca te-am ajutat :* Fundita?

| danifx2 a răspuns:

O cina romantica in pat
daca iti dai seama ce zic

| Laura46 a răspuns:

Dar el nu are nici o idee? mereu fata tine minte daa si ziua in care s-au intalnit.

| DORICE explică (pentru Laura46):

El mereu are idei. Si oricum, precis are deja pregatit ceva, dar vreau si eu sa ii fac o surpriza.

| Amalia100 a răspuns:

Poti merge pe ideea clasica cia romantica intima in 2...petale de trandafiri,lumanari etc! parerea mea este ca e cam fumata dar cand doi oamenii se iubesc nimic nu mai este penibil. Daca era mai caldut afara mergea si un picnic happy dar daca tot vrei ceva acasa. Puteti gati impreuna,aranja masa impreuna sa ascultati muzica,va faceti cadouri simbolice,apoi va uitati la un film vechi pe jos in fata tv-ului, puteti face poze! La multi ani app, sa fiti fericiti!

| DORICE explică:

Nu e o idee rea, insa mi-ar placea sa facem ceva acasa, mai intim...big grin Merci de sfat

| DORICE explică:

La o excursie m-am gandit si eu. Din pacate, pentru asta cam trebuie bani, si momentan sunt someracrying. Cat despre cina romantica in pat, se intelege ca e inclusa in meniu, dar nu asa imediat ci dupa acel ceva special, ca sa merite cina aia in pat!

| Veronica1987 a răspuns:

Http://www.kadoly.ro/cadouri/ aici poti gasei ce vrei tu, ti-as recomada o sticla de sampanie personalizata cu pahare personalizate pentru o noapte de vis!