| croissant a întrebat:

Pe 16 august merg cu iubitul meu la nunta prietenul lui si azi el i-a spus ca va fi cavaler de onoare iar mie nu mi-a zis nimic ca as fi domnisoara de onoare. Asta ce inseamna ca o alta fata (domnisoara de onoare) va sta cu el?

Răspuns Câştigător
| Mmn a răspuns:

El e cavaler pentru mireasa, domnisoara de onoare este pentru mire. deci nu sta el cu domnisoara de onoare ci cu mireasa. Doar la poze ce stau langa. Cel putin asa a fost la mine laughing)

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ar fi chiar absurd să se întâmple una ca asta, din moment ce tu ești partenera lui.
Păi dacă mergeti impreună la nuntă, și tu vei fi domnișoară de onoare.
Poate nu a zis pentru că se subînțelege acest ultim aspect.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! O sa stea doar la poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o sa stea cu el cateva minute la inceput si la sfarsit

| Michaeel a răspuns:

Doamne tu doar mergi ca partener a lui acolo, tu practic nici nu ești invitata, de ce ai fi domnișoară de onoare? Nu va sta nicio fata langa el, și chiar și asa, ești chiar atât de posesiva încât sa nu lași nicio persoana de sex feminin sa se apropie de el?

| Gir9690 a răspuns:

O sa ti-l fure ai grija sa nu-l slăbești din ochii laughing

| Beky24 a răspuns:

Nu
Va sta cu tine si tu esti Domnisoara de Onoare. este Partenerul tau. Nu inseamna nimic. Poate nu a apucat sa spuna sau nu a bagat in seama chestia asta. Poate urma sa spuna.