| anonim_4396 a întrebat:

Pe 18 mi-a venit stopul pe 22-23 s-a terminat, vineri 7 iulie am avut contact sexual protejat pana s-a ferit prezervativul fara sa observam si a cam ejaculat in mine, se poate sa fi ramas insarcinata?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica "s-a ferit prezervativul"?

| izabelamnr1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stim nici noi sincer.

| Violleta2022 a răspuns (pentru izabelamnr1):

Mai fata, ai scris cu mana ta acolo ca prezervativul "s-a ferit", ce inseamna asta?
Ca avea picioare si a plecat sa se plimbe, sau sarea coarda prezervativu? laughing

| izabelamnr1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai daca nu stim cum dracu ce vrei sa facem?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru izabelamnr1):

Incearca sa vorbesti romaneste, explicand ce s-a intamplat, ca habar nu am cum un prezervativ se poate ascunde si se fereste... poate chiar a alergat in alta camera, ca doar nu are picioare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, sunt sanse.