| anonim_4396 a întrebat:

Pe 22 iulie am iesit cu un tip, el deja din prima seara ma pupa pe obraz, mai ma lua de mana, eu il respingeam. am inceput sa iesim odata la 2 3 zile, in final il mai lasam sa ma pupe, sa ma ia de mana, intr-o saptamana am inceput sa ne pupam pe gura, iar de incepand cu 14 august am trecut si la saruturi si la faza oficiala.

Atatia baieti mi-au spus ca el nu e de mine, ca nu ma merita, si sa nu-mi pierd timpul cu el. nu am ascultat pe nimeni. Incepand din prima seara cand ne-am cunoscut mi-a zis ca o sa-mi ia cadou pentru ziua mea, i-am zis sa nu faca prostii de-astea, dupa aceea trecand zilele mi-a spus ca mi-a luat un ceas si ca vroia sa mi-l puna pe mana dar l-a uitat acasa. stabilisem de vineri ca ne vom plimba luni intr-un alt oras ( luni fiind ieri, ziua mea. 18 ani ) si ca are o surpriza pentru mine. Nu sunt materialista, dar nu mi-a luat nici o floare, nimic si nu inteleg de ce m-a mintit cu de-astea.

. El e foarte atasat de mine, imi spune mereu ca sunt ceea ce-si doreste el, ca ma place mult, ca ma adora, tot timpul imi da mesaje, ma suna, simt ca nu avem nimic de vorbit si tot ceea ce vrea el este sa se laude cu mine, si sa ma pupe. ( aseara i-am zis ca nu mai putem continua asa pentru ca nu comunicam, doar ne imbratisam si chestii, n-a vrut sa accepte, a inceput sa planga, sa se roage de mine, sa ma intrebe de ce, el isi facuse planuri de viitor cu noi si i-am zis tot timpul sa nu-si faca, sa traiasca clipa ca planurile de obicei nu se implinesc.

Aseara la 1 noaptea ne-am intors cu taxiul. m-a intrebat cati bani am si i-am zis sa stea linistit ca o sa-mi platesc partea ( 40 lei ) si a zis ca nu, ca plateste el. dar tot eu mi-am platit partea. m-a deranjat doar dc m-a intrebat ( cand ieseam la sucuri mereu platea el)

Cand ne-am intors in orasul nostru si m-a condus acasa, i-am zis ca nu mai vreau sa fim impreuna, si a inceput sa ma pupe repede, fortat, nu ma lasa sa plec, plangea, era suparat.

Am nevoie de niste pareri. va rog!
happy

15 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Incet,incet profita de tine. Te ia cu vrajeli cum ca ti-a cumparat nu stiu ce ca sa te impresioneze si dupa baga scuze,tipic mincinosilor. Asa ca mai bine te-ai desparti de el,nu o sa fie prima data cand o sa platesti tu, si plus ca nu comunicati, ce relatie e asta? Lasa-l sa planga cat vrea, o sa ii treaca, dar nu mai fi cu el.

| neutrino a răspuns:

Nu am inteles ce inseamna "faza oficiala", dar am inteles ca tipul profita cat poate de tine.

| Alison95 a răspuns (pentru neutrino):

Adica atunci am hotarat sa fim impreuna, si de atunci am inceput sa ne sarutam, n-a profitat de mine, n-am facut nimic laughing

| Danysan a răspuns:

Poate nu are bani sat-i cumpere cadouri -sau o fi ramas fara servici -asa ca nu interpreta-si eu am pati-to-si ce era sa-i zic fostei ...sti nu am bani sa te scot la un suc sau in oras -e tare aiurea laughing-Mai asteapta/

| Alison95 a răspuns (pentru Danysan):

Ba are destuuui bani

| Danysan a răspuns (pentru Alison95):

Daca are atunci ai nemerit prost -Vezi ca e din ala care vrea sa profite de pe urma ta.Sunt baiat si desii nu sustin asta acum pot spune ca respectivu merita sa-i dai papucii pentr-u ca profita de tine -.:-D? Funda?

| Alison95 a răspuns (pentru Danysan):

N`ai citit bine. sau n-ai citit tot. i-am dat papucii, si nu primesti nicio funda. raspuns inutil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa nu ai probleme nu-l mai baga in seama

| Șurubelniță a răspuns:

Pare genul de baiat care simte ca "a prins pestele cel mare".
Incearca sa te impresioneze, sa fie ceva ce nu este. Vrea sa se dea mare, sa creasca in ochii tai cu lucruri pe care nu le poate realiza.
Inteleg ca nu esti materialista, dar ai dreptate, foarte urat din partea lui ca nu ti-a cumparat macar o floare, de ziua ta, asa din bun simt.
Sincer? Nu pare prea copt la minte, pare destul de imatur, tu din mesajul tau dai dovada de putin mai multa maturitate ca si el iar din cauza aceasta ar trebui sa te gandesti mai bine la ce ti-au spus acei baieti, ca el nu e de tine.
Fii sigura ca daca te-a mintit o data, te va minti si a2a oara. Pana la urma e adevarat ca ti-a cumparat acel ceas? Sau a fost doar o minciuna?
Ce ai putea face? Sa-l iei tare si sa-i spui in fata sa fie el insusi, sa nu mai incerce sa te impresioneze fiind altcineva decat este, pentru ca nu-i iese si ti-ar place sa-l cunosti asa cum este el cu adevarat.
Explica-i clar ca o relatie nu se bazeaza numai pe pupaturi si imbratisari, ci in primul rand pe sinceritate, iar el daca nu e sincer, treaba nu are cum sa mearga, deja nu merge si esti vizibil deranjata de atitudinea lui. Daca vrea si intelege atunci e ok, ai putea sa-i mai dai o sansa, daca nu, daca continua sa faca la fel, spune-i ca totul s-a terminat si sa nu te mai caute.
Apropos, la multi ani pentru luni!

| Alison95 a răspuns (pentru Șurubelniță):

Multumesc, cred ca a fost o minciuna treaba cu ceasul. nu am mai vorbit cu el din seara aia.

| Șurubelniță a răspuns (pentru Alison95):

Nici sa nu mai vorbesti, nu e de tine. Nu cred ca ai nevoie de mincinosi in viata ta.

| Alexu9696 a răspuns:

Sa nu te superi pe mine dar esti o fata foarte ciudata...

Pe bune chiar nu puteai sa il saruti, te-ai chinuit atata?

Urat din partea lui ca nu ti-a cumparat nimic, poate nu ii place sa faca cadouri sau nu stie ce sa iti cumpere?

Faza cu bani e aiurea, trebuie sa ii lasi pe el sa plateasca sau puneati amandoi

Te-ai despatit de el dar totusi in ce mod, in asa fel incat plangea?

Parerea mea e ca trebuie sa iti schimbi comportamentul 100% ca nu sti sa discuti sau cum sa te apropi de o persoana...

| Alison95 a răspuns (pentru Alexu9696):

Ai citit pe dos cred laughing

| Alexu9696 a răspuns (pentru Alison95):

Nu, am citit tot si foarte corect... am fost sincer, am 21 de ani si nu am de ce sa aberez...

| Alison95 a răspuns (pentru Alexu9696):

Pe bune chiar nu puteai sa il saruti, te-ai chinuit atata?

de ce dracu sa-l sarut? raised eyebrows