| Sara2 a întrebat:

Am facut sex cu prezervativ si nu s-a spart a fost ok, imediat a 2 zi mi-a venit ciclu, mai devreme cu 6 zile decat trebuia, si m-a tinut doar 4 zile, inainte ma tinea 7 zile, oare pot sa raman insarcinata? m-a tinut 4 zile, de regula ma tinea 7 zile

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru contactul sexual mentionat, riscul de sarcina este neglijabil. Dar aceasta sangerare ciudata ridica intrebarea sa nu fi fost insarcinata dinainte.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ne-ai mai adresat intrebarea: http://www.tpu.ro/......ar-4-zile/

Citeste ce ti-am scris, nu ai cum sa fii insarcinata!

pa, pa.

| Азбука a răspuns:

Da, sigur ai ramas insarcinata, si vei naste in 2012.
Cati ani ai? Decat sa postezi intrebarea asta, mai bine citeai ceva pe net despre sex si toate cele.

| foxi a răspuns:

Daca ai facut sex oral... da!

| shtephie a răspuns:

Clar nu!

| Paula007 a răspuns:

Nu. cu siguranta nu ai ramas insarcinata. ti-a venit mai devreme din cauza contactului sexual.cu sigurantaawinking

si poate ca in final incepe sa ti se regleze menstra, pentru ca, de regula nu ar trebui sa te tina 7 zilewinking

| marsy a răspuns:

Nu ramai insarcinata. Fii sigurape tine. daca ai folosit prezervativul. totul e ok! problema se pune pe alta. (hormonii )

| Ioana2518 a răspuns:

Mai innebunit cu intrebariile tale prostesti mai fata! Inainte sa faci sex, documenteaza-te draq bine!

| PoOfarina a răspuns:

Tine minte ca menstruatia e primul` lucru care`ti arata ca nu poate fi vorba de o sarcina. NU ai cum sa fii insarcinata. Probabil e vreo dereglare hormonala, dar nu cred ca e nimic care sa te ingrijoreze.
Protejeaza`te in continuare!
Take care! =)

| ronin33dan a răspuns:

Este normal sa ai dereglari de genul acesta pana vei avea prima sarcina.Multe femei nu mai au dereglari dupa cativa ani dupa ce si-au inceput activitatea sexuala si isi regleaza si "ciclu". Dar in mare majoritate dupa prima sarcina totul se regleaja.Sa-ti faci probleme dupa o intarziere de 10 -14 zile, atunci sunt multe semne de intrebare!

| byby_7642 a răspuns:

Thm dumnezeule mare-i gradina ta! da ai sa rami ai grijarolling on the floor o sa faci tripleti