| Sara2 a întrebat:

Am facut-o cu prezervativ seara si a 2 zi mi-a venit ciclu, prezervativul NU s-a spart dar m-a tinut menstra doar 4 zile, a curs normal alea 4, dar inainte ma tinea 7, exista vreun risc sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De la acle contact sexual, nu esti insarcinata.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

97% nu esti insarcinata. Singura metoda contraceptiva 100% e abstinenta. Poate fi vorba de o dereglare hormonala, de aceea ti-a tinut mai putin menstruatia. Puteai sa iti faci probleme daca menstruatia se prezenta diferit:aspect, culoare, cantitate.Si daca intr-o zi curgeau cateva picaturi. La tine nu e cazul.Sanatate!

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Nu. Daca erai nu'tsi venea de loc, daca vrei sa fii sigura. fa un test de sarcina.

| rosto a răspuns:

Nu. nu exista, stai linistita. happy

| lavynika a răspuns:

Stai linistita, nu este insarcinata.