| Bitzzzz a întrebat:

Pe ce se bazeaza o relatie serioasa?

funditakiss

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Pe dragoste reciproca pe respect si in cazul barbatilor asa cum vor toti si pe sex happy ma rog in baietii.P in cazul nostru

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pe comunicare si incredere fara astea nu rezistahappy

| Neimportant a răspuns:

O relaţie serioasă se bazează pe iubire, sinceritate,încredere,afecţiune, ajutor, respect.

| Făgăraş a răspuns:

In primul rand iubire sincera, 100%. si jertfelnica din partea amandurora! pe sinceritate, pe idealuri comune si pe intelegere reciproca! totul trebuie sa fie reciproc si nu doar singular!

| AFR81 a răspuns:

Iubire,incredere,sex,comunicare si respect.

| TrollHeart a răspuns:

Comunicare, dragoste, sinceritate, sex, respect, intelegere

| Sesci a răspuns:

Pe : dragoste, respect, afectiune, sinceritate si ajutor reciproclove struck

| emy25 a răspuns:

Buna scumpo, eu zic ca se bazeaza pe incredere si sinceritate. e vb de mai multe in functie de relatie

| anonimyus a răspuns:

Ma eu nu inteleg un lucru, ultimile raspunsuri au venit din partea de la doi baieti, si ambi au zis sex. Ce in sinea mea inseamna asa mult pentru voi sex? Eu am facut-o odata si imi pare foarte rau caci nu am facut-o cu fata iubita si potrivita. O relatie serioasa se bazeaza DOAR pe incredere si sinceritate evident exclus sexul! Daca dupa 2 luni baiatul iti cere sex atunci nu va exista niciodata o relatie serioasa intre tine si acel baiat. Acesta a fost punctul meu de vedere...